Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Serena

Është emri yt Serena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sergius
Variante:Sorina
Djem me tinguj të ngjashëm:Sherman, Soren, Sirhaan, Sahroni, Sukarno, Sherwin, Seorim, Sharma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sharon, Serina, Sorem, Seran, Seren, Sarina, Saron, Siren
Vlerësimi:
4.5/5
yje 169 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 93 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 93 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 154 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 152 vota
Pseudonime:Mace
Emrat e vëllezërve:Arjon
Emrat e motrave:Tamela, Mariana, Gesila, Ketona, Klevisa
Facebook:

+/- 82905 Serena's në Facebook. Pozicioni #1094
Kategoritë:Top 100 italian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga Serena


Serena ( 13 vjeç) 2017-02-09
e qete italisht

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Serena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Serena? Voto për emrin tënd