Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sarina

Është emri yt Sarina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sara
Djem me tinguj të ngjashëm:Sherman, Soren, Sirhaan, Sahroni, Sukarno, Sherwin, Seorim, Sharma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serena, Sharon, Serina, Sorem, Seran, Seren, Saron, Siren
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19490 Sarina's në Facebook. Pozicioni #3459
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore arab emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga SarinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sarina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sarina? Voto për emrin tënd