Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Soren

Është emri yt Soren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Severinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Sherman, Sirhaan, Sahroni, Sukarno, Sherwin, Seorim, Sharma, Suramuni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serena, Sharon, Serina, Sorem, Seran, Seren, Sarina, Saron
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Jo, Ko
Emrat e vëllezërve:Aleks, Abi, Alehandro, Andi
Emrat e motrave:Bana, Rejna, Lora, Klea, Klesta
Facebook:

+/- 10225 Soren's në Facebook. Pozicioni #5827
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat Top1000 amerikanë në 2006 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Soren


Soren ( 14 vjeç) 2017-02-07
Po.Mendoj se emri im ka nje prejardhje greke

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Soren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Soren? Voto për emrin tënd