Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sharon

Është emri yt Sharon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Charon, Shara, Shari, Sharina, Sharissa, Sharona
Djem me tinguj të ngjashëm:Sherman, Soren, Sirhaan, Sahroni, Sukarno, Sherwin, Seorim, Sharma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serena, Serina, Sorem, Seran, Seren, Sarina, Saron, Siren
Vlerësimi:
4.5/5
yje 362 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 155 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 153 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 153 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 327 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 322 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1019635 Sharon's në Facebook. Pozicioni #84
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 holandez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga SharonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sharon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sharon? Voto për emrin tënd