Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Siren

Është emri yt Siren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sherman, Soren, Sirhaan, Sahroni, Sukarno, Sherwin, Seorim, Sharma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serena, Sharon, Serina, Sorem, Seran, Seren, Sarina, Saron
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1260 Siren's në Facebook. Pozicioni #28877
Kategoritë:Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga SirenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siren? Voto për emrin tënd