Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alehandro

Është emri yt Alehandro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aleandro, Aliandro, Alleandro, Aleyandro, Alinder, Allander, Alehandró
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alondra, Alandra, Almendra, Auliandra, Alewndra, Allandra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Soren
Emrat e motrave:Andreina
Facebook:

+/- 500 Alehandro's në Facebook. Pozicioni #56648
Kategoritë:
Komente nga AlehandroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alehandro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alehandro? Voto për emrin tënd