Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abi

Është emri yt Abi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aabha, Afu, Abia, Abe, Ayub, Abba, Afi, Ahab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aafi, Abbi, Abey, Aiva, Abby, Ava, Ahivia, Abha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Soren
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40935 Abi's në Facebook. Pozicioni #1929
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat filluar me A - Emrat me 3 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga AbiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abi? Voto për emrin tënd