Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ava

Është emri yt Ava? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Chava
Djem me tinguj të ngjashëm:Aabha, Afu, Abia, Abe, Ayub, Abba, Afi, Ahab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abi, Aafi, Abbi, Abey, Aiva, Abby, Ahivia, Abha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45770 Ava's në Facebook. Pozicioni #1758
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore turk emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AvaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ava? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ava? Voto për emrin tënd