Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tamela

Është emri yt Tamela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tumelo, Tôn Lễ, Townly, Thaniel, Tanel, Taneli, Thành Lợi, Tamal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teneil, Tanila, Taniel, Tamala, Tennille, Tina Lee, Tenyle, Tanielle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Ela, Mela, Amelia
Emrat e vëllezërve:Majk, Mark, Matt
Emrat e motrave:Serena, Erena, Aneres, Eres
Facebook:

+/- 6025 Tamela's në Facebook. Pozicioni #8820
Kategoritë:
Komente nga Tamela


Tamela 2019-03-22
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tamela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tamela? Voto për emrin tënd