Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Tanielle

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Tanielle.
Është emri yt Tanielle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tumelo, Tôn Lễ, Townly, Thaniel, Tanel, Taneli, Thành Lợi, Tamal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teneil, Tanila, Taniel, Tamala, Tennille, Tina Lee, Tamela, Tenyle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 735 Tanielle's në Facebook. Pozicioni #42735
Kategoritë:
Komente nga TaniellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tanielle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tanielle? Voto për emrin tënd