Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mark

Është emri yt Mark? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marcus
Variante:Marc, Markku
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice, Marx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 320 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 134 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 134 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 277 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 275 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tamela
Facebook:

+/- 2922190 Mark's në Facebook. Pozicioni #7
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 anglisht emrat - Popullore çek emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Thai emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga MarkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mark? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mark? Voto për emrin tënd