Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marc

Është emri yt Marc? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mark
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marcus, Maurice, Markus, Marx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 188 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 171 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 166 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 446805 Marc's në Facebook. Pozicioni #239
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat Frëngjisht - Top 100 Catalonian emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1932
Komente nga MarcPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marc? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marc? Voto për emrin tënd