Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marika

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marika.
Është emri yt Marika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:borzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Morisa, Merise, Maurizia, Mercy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 148 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 89 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 141 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18175 Marika's në Facebook. Pozicioni #3671
Kategoritë:Emrat polish - Top 100 letonisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga MarikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marika? Voto për emrin tënd