Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henrik

Është emri yt Henrik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Henryk, Henrich, Hinrich, Heinrich, Henrick, Homerus, Homeros, Heimrich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henrika, Henriqua, Henrike, Henrijs, Henrikke, Henrikas, Hani Mercea, Henriikka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 101 vota
Pseudonime:Riki, Msus, Rik
Emrat e vëllezërve:Jo, Nu, Henriki, Kevini, Henrik, Kevin
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 32930 Henrik's në Facebook. Pozicioni #2263
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - emrat Boy me më shumë vota - Popullore hungarez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga Henrik


Henrik 2019-06-11
Um mendoji es Emir im Este i radh per njerz
Henrik 2019-06-11
Um mendoji es Emir im Este i radh per njerz
Henrik 2019-06-11
Um mendoji es Emir im Este i radh per njerz

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henrik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henrik? Voto për emrin tënd