Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henrikas

Është emri yt Henrikas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Henry
Djem me tinguj të ngjashëm:Henrik, Henryk, Henrich, Hinrich, Heinrich, Henrick, Homerus, Homeros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henrika, Henriqua, Henrike, Henrijs, Henrikke, Hani Mercea, Henriikka, Honorka
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 180 Henrikas's në Facebook. Pozicioni #118640
Kategoritë:
Komente nga HenrikasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henrikas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henrikas? Voto për emrin tënd