Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henrika

Është emri yt Henrika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Henrik, Henryk, Henrich, Hinrich, Heinrich, Henrick, Homerus, Homeros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henriqua, Henrike, Henrijs, Henrikke, Hani Mercea, Henrikas, Henriikka, Honorka
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340 Henrika's në Facebook. Pozicioni #74676
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HenrikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henrika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henrika? Voto për emrin tënd