Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heinrich

Është emri yt Heinrich? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Henrik, Henryk, Henrich, Hinrich, Henrick, Homerus, Homeros, Heimrich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henrika, Henriqua, Henrike, Henrijs, Henrikke, Henrikas, Hani Mercea, Henriikka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9630 Heinrich's në Facebook. Pozicioni #6097
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga HeinrichPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heinrich? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heinrich? Voto për emrin tënd