Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henrick

Është emri yt Henrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Henrik, Henryk, Henrich, Hinrich, Heinrich, Homerus, Homeros, Heimrich
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henrika, Henriqua, Henrike, Henrijs, Henrikke, Henrikas, Hani Mercea, Henriikka
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1145 Henrick's në Facebook. Pozicioni #31012
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HenrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henrick? Voto për emrin tënd