Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henrike

Është emri yt Henrike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Henrik, Henryk, Henrich, Hinrich, Heinrich, Henrick, Homerus, Homeros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henrika, Henriqua, Henrijs, Henrikke, Henrikas, Hani Mercea, Henriikka, Honorka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Henrike's në Facebook. Pozicioni #38633
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HenrikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henrike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henrike? Voto për emrin tënd