Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henry

Është emri yt Henry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Variante:Enrico, Etta, Ettie, Etty, Hennie, Henny, Henrietta, Henrikas, Hetty, Hinrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Heiner, Henri, Homero, Homer, Hamar, Hammer, Honoré, Henrry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Humaira, Honor, Hanar, Henar, Hemera, Honora, Humayrah, Himari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 191 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 128 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 164 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 167 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 392360 Henry's në Facebook. Pozicioni #289
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore vietnamisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga HenryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henry? Voto për emrin tënd