Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henri

Është emri yt Henri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Henry, Heiner, Homero, Homer, Hamar, Hammer, Honoré, Henrry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Humaira, Honor, Hanar, Henar, Hemera, Honora, Humayrah, Himari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Jaana, Letizia
Facebook:

+/- 20020 Henri's në Facebook. Pozicioni #3383
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore Po emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1887 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HenriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henri? Voto për emrin tënd