Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Heiner

Është emri yt Heiner? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Henry, Henri, Homero, Homer, Hamar, Hammer, Honoré, Henrry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Humaira, Honor, Hanar, Henar, Hemera, Honora, Humayrah, Himari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 750 Heiner's në Facebook. Pozicioni #42238
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga HeinerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Heiner? Voto për emrin tënd


Është emri yt Heiner? Voto për emrin tënd