Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Homer

Është emri yt Homer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Homerus
Variante:Homeros
Djem me tinguj të ngjashëm:Henry, Heiner, Henri, Homero, Hamar, Hammer, Honoré, Henrry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Humaira, Honor, Hanar, Henar, Hemera, Honora, Humayrah, Himari
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21135 Homer's në Facebook. Pozicioni #3250
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga HomerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Homer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Homer? Voto për emrin tënd