Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Humaira

Është emri yt Humaira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Henry, Heiner, Henri, Homero, Homer, Hamar, Hammer, Honoré
Vajza me tinguj të ngjashëm:Honor, Hanar, Henar, Hemera, Honora, Humayrah, Himari, Homaira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9940 Humaira's në Facebook. Pozicioni #5961
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga HumairaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Humaira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Humaira? Voto për emrin tënd