Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jaana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jaana.
Është emri yt Jaana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:acaruar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna, Jasmina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Ana, Nana
Emrat e vëllezërve:Kristi, Henri
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3320 Jaana's në Facebook. Pozicioni #14051
Kategoritë:emrat aa - Top 100 fund emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga JaanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jaana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jaana? Voto për emrin tënd