Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jon

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jon.
Është emri yt Jon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jonush, Zemer, Joni
Emrat e vëllezërve:Dion, Kajan, Neo, Orhidea, Áron, Ladi
Emrat e motrave:Orhidea, Jonila, Amela, Dea, Erza, Eriona, Silvana, Albiona, Jeta, Edona
Facebook:

+/- 784670 Jon's në Facebook. Pozicioni #120
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore danez emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore slloven emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Jon


Jon ( 10 vjeç) 2017-04-15
shpirti i diellit
Jonil ( 2 vjeç) 2018-11-09
Jonil kuptimin e. Emrit jonil

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jon? Voto për emrin tënd