Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jani

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jani.
Është emri yt Jani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Joen, Johan, John, Jan, Juan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16235 Jani's në Facebook. Pozicioni #4017
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat boy - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga JaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jani? Voto për emrin tënd