Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Johan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Johan.
Është emri yt Johan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, John, Jan, Juan, Jonah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 286 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 167 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 167 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 263 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 258 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 134910 Johan's në Facebook. Pozicioni #733
Kategoritë:Emra gjermanë - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga Johan


Johan ( 5 vjeç) 2019-01-18
Dua te di j
Kuptimin e vertet te emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Johan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Johan? Voto për emrin tënd