Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeta

Është emri yt Jeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jada, Jody, Jet, Jade, Judith, Jagoda, Jihad, Juta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Eta, Teja, Ena
Emrat e vëllezërve:Andi, Fabio, Jon
Emrat e motrave:Juana, Skam, Egzona
Facebook:

+/- 2195 Jeta's në Facebook. Pozicioni #19220
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Jeta


Jeta ( 17 vjeç) 2017-02-22
pasha qita syt e ballit sdi
Jeta ( 105 vjeç) 2017-03-01
NO KOMENT

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeta? Voto për emrin tënd