Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Juana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Juana.
Është emri yt Juana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Juanisha
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
3.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Juna, Jora, Po Juna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Jeta, Vlera, Jeonita
Facebook:

+/- 22530 Juana's në Facebook. Pozicioni #3083
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 bulgarian emrat - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Juana


Juana ( 11 vjeç) 2019-01-19
me pelqen emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juana? Voto për emrin tënd