Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jade

Është emri yt Jade? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Jada, Jadey, Jady
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeta, Jada, Jody, Jet, Judith, Jagoda, Jihad, Juta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 159 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 94 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 94 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 145 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 237915 Jade's në Facebook. Pozicioni #436
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fund emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore francez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga JadePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jade? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jade? Voto për emrin tënd