Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jed

Është emri yt Jed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jedidiah
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee, Joost
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeta, Jada, Jody, Jet, Jade, Judith, Jagoda, Jihad
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 46875 Jed's në Facebook. Pozicioni #1737
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1950
Komente nga JedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jed? Voto për emrin tënd