Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jett

Është emri yt Jett? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee, Joost
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeta, Jada, Jody, Jet, Jade, Judith, Jagoda, Jihad
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8465 Jett's në Facebook. Pozicioni #6714
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga Jett


Jeta 2019-06-16
Sdi shka me shkrujt valla

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jett? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jett? Voto për emrin tënd