Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Judith

Është emri yt Judith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Giuditta, Hudes, Jodie, Judegien, Judi, Judit, Juditha, Judy, Jutka, Jutta, Jutte, Juut, Jytte, Yehudit, Yutke, Ioudith, יְהוּדִית
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeta, Jada, Jody, Jet, Jade, Jagoda, Jihad, Juta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 318 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 134 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 131 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 131 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 273 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 271 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210035 Judith's në Facebook. Pozicioni #482
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 holandez emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga JudithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Judith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Judith? Voto për emrin tënd