Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jodie

Është emri yt Jodie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Judith
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeta, Jada, Jody, Jet, Jade, Judith, Jagoda, Jihad
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140970 Jodie's në Facebook. Pozicioni #701
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga JodiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jodie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jodie? Voto për emrin tënd