Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jutta

Është emri yt Jutta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Judith
Djem me tinguj të ngjashëm:Jad, Jed, Jett, Judo, Jost, Jud, Judé, Jaydee
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeta, Jada, Jody, Jet, Jade, Judith, Jagoda, Jihad
Vlerësimi:
4/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4725 Jutta's në Facebook. Pozicioni #10664
Kategoritë:Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga JuttaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jutta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jutta? Voto për emrin tënd