Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henrietta

Është emri yt Henrietta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Henry
Variante:Jette
Djem me tinguj të ngjashëm:Honorato, Hemert, Henrayd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henriette, Henriet, Honorata, Henretta, Henriett, Hanrietta, Hanriette, Henrieta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15600 Henrietta's në Facebook. Pozicioni #4150
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga HenriettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henrietta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henrietta? Voto për emrin tënd