Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henriette

Është emri yt Henriette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Honorato, Hemert, Henrayd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henrietta, Henriet, Honorata, Henretta, Henriett, Hanrietta, Hanriette, Henrieta
Vlerësimi:
4/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 80 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 116 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7470 Henriette's në Facebook. Pozicioni #7413
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga HenriettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henriette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henriette? Voto për emrin tënd