Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Honorata

Është emri yt Honorata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Honoratus
Djem me tinguj të ngjashëm:Honorato, Hemert, Henrayd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henrietta, Henriette, Henriet, Henretta, Henriett, Hanrietta, Hanriette, Henrieta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 455 Honorata's në Facebook. Pozicioni #60445
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga HonorataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Honorata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Honorata? Voto për emrin tënd