Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henny

Është emri yt Henny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Henry
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie
Vlerësimi:
4/5
yje 163 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 145 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 142 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20925 Henny's në Facebook. Pozicioni #3283
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga HennyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henny? Voto për emrin tënd