Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hema

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hema.
Është emri yt Hema? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hien, Hani, Hennie, Hannan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34145 Hema's në Facebook. Pozicioni #2195
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore te emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga HemaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hema? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hema? Voto për emrin tënd