Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Han

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Han.
Është emri yt Han? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human, Heini
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30680 Han's në Facebook. Pozicioni #2402
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore rumun emrat boy
Komente nga HanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Han? Voto për emrin tënd


Është emri yt Han? Voto për emrin tënd