Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hannah

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hannah.
Është emri yt Hannah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Hiri i Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hanna
Variante:Hanah, Hanna, Hena, Henda, Hendel, Αννα, Ганна, הֶענְיֶע
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie, Hannan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 369 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 215 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 214 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 210 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 329 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 329 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 562645 Hannah's në Facebook. Pozicioni #184
Kategoritë:Emrat biblikë - Top 100 anglisht emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga HannahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hannah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hannah? Voto për emrin tënd