Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hien

Është emri yt Hien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hema, Hani, Hennie, Hannan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13610 Hien's në Facebook. Pozicioni #4630
Kategoritë:Emrat Vietnamisht
Komente nga HienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hien? Voto për emrin tënd