Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Levina

Është emri yt Levina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lieven
Djem me tinguj të ngjashëm:Levin, Laban, Libni, Lavan, Lyuben, Levien, Lubin, Levon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luvenia, Lavon, Lavina, Lubna, Levenia, Levinia, Loubna, Lavanya
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2135 Levina's në Facebook. Pozicioni #19595
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga LevinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levina? Voto për emrin tënd