Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lavinia

Është emri yt Lavinia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lavina, Levenia
Djem me tinguj të ngjashëm:Levin, Laban, Libni, Levien, Lyuben, Lavan, Lubin, Levon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luvenia, Lavon, Lubna, Lavina, Levenia, Levinia, Loubna, Lavanya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 102 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14880 Lavinia's në Facebook. Pozicioni #4305
Kategoritë:Top 100 arab emrat - Top 100 rumun emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga LaviniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lavinia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lavinia? Voto për emrin tënd