Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Levin

Është emri yt Levin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laban, Libni, Lavan, Lyuben, Levien, Lubin, Levon, Lufian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luvenia, Lavon, Lubna, Lavina, Levenia, Levinia, Loubna, Lavinia
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Liora
Facebook:

+/- 3330 Levin's në Facebook. Pozicioni #14018
Kategoritë:Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1889 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja




Komente nga Levin



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levin? Voto për emrin tënd