Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Levon

Është emri yt Levon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leon. Song by Elton John
Djem me tinguj të ngjashëm:Levin, Laban, Libni, Levien, Lyuben, Lavan, Lubin, Lufian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luvenia, Lavon, Lubna, Lavina, Levenia, Levinia, Loubna, Lavinia
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7040 Levon's në Facebook. Pozicioni #7818
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga LevonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levon? Voto për emrin tënd