Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liora

Është emri yt Liora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lior
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Lyra, Lora, Leira, Lair
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Levin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3340 Liora's në Facebook. Pozicioni #13994
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Liora


Liora ( 3 vjeç) 2016-05-30
SHUM ME PELQEN PO NUK E DI KUPTIMIN E TI

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liora? Voto për emrin tënd