Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lauro

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lauro.
Është emri yt Lauro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Nga Laurentum, Itali
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy, Lawler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Lora, Leira
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4510 Lauro's në Facebook. Pozicioni #11047
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LauroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lauro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lauro? Voto për emrin tënd